Bedende Yazılı PDF

Tunisiamobilitycongress.com Bedende Yazılı Image
AÇIKLAMA

PDF formatında Bedende Yazılı. Sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Bedende Yazılı kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!

Jeanette Winterson, "Bütün kitaplarım deneyseldir; biçimlerle oynar, geleneksel anlatı çizgilerini takip etmeyi reddeder ve okuyucuyu bir oyuncu olarak dahil eder," diyor. Bedende Yazılı da tam böyle bir roman. İlk bakışta basit bir aşk hikayesi; aşık olmak, yitirmek, kavuşulan sevgili... Ancak anlatıcı ve ana karakterin ismi yok, cinsiyeti belirsiz, yaşı bilinmiyor. Winterson buna rağmen arzulardan fedakarlığa, tutkudan ayrılığa kadar insani durumların resmini çizmeyi, gerçekliği şüphe götürmeyen bir aşk hikayesi anlatmayı, içine çekmeyi ve öyküyü okur için kişisel kılmayı başarıyor.Winterson'ın her romanı benlik duygumuzu oluşturan arzular ve sınırlarla ilgili; korku, sınıf, ten rengi ya da beklentiler gibi aşmaya çalışmamız gereken sınırlar. Bedende Yazılı, aşkın insanı hem parçalayan hem de iyileştirip bütünleştiren gücünden,ölümcül bir hastalığın insanın benliğini nasıl yeniden oluşturduğuna kadar uzanıyor. Oyuna katılan okur için de bir kendini keşfetme yolculuğu vaadediyor.Sayfa Sayısı: 168Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Sel Yayıncılık 

16.67 TL. Bedende Yazılı da tam böyle bir roman. İlk bakışta basit bir aşk hikayesi; aşık olmak, yitirmek, kavuşulan sevgili... Ancak anlatıcı ve ana karakterin ismi yok, cinsiyeti belirsiz, yaşı bilinmiyor.

BILGI

YAZAR: Jeanette Winterson

DOSYA ADI: Bedende Yazılı.pdf

ISBN: 9789755706122

YAYIN TARIHI: 2013

DOSYA BOYUTU: 2,79 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Bedende Yazılı

Bedende Yazılı da tam böyle bir roman. İlk bakışta basit bir aşk hikayesi; aşık olmak, yitirmek, kavuşulan sevgili... Ancak anlatıcı ve ana karakterin ismi yok, cinsiyeti belirsiz, yaşı bilinmiyor.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Bedende Yazılı, Jeanette Winterson, Sel Yayıncılık, 9789755706122...

11.17 TL. Bedende Yazılı da tam böyle bir roman. İlk bakışta basit bir aşk hikayesi; aşık olmak, yitirmek, kavuşulan sevgili... Ancak anlatıcı ve ana karakterin ismi yok, cinsiyeti belirsiz, yaşı bilinmiyor.

İLGILI KITAPLAR